قبل از ثبت و انتشار آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار میتوانید بدون محدودیت و کاملا رایگان برای پیدا کردن مدارک گمشده خود نام و نام خانوادگی یا کد ملی خود را جستجو کنید.

جستجو
- چنانچه مدارک یا اشیاء شما در ایستگاه مترو پیدا شده است می توانید از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۶:۳۰ روزهای شنبه تا پنج‌شنبه با تلفن‌های ۳۳۹۰۰۱۷۲ و ۳۳۹۰۰۱۷۱ تماس حاصل کنید.
- چنانچه مدارک یا اشیاء شما در پست یافته پیدا شده است می توانید با شماره تلفن مرکز امور مشتریان شرکت ملی پست ۸۴۴۷۰۰۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
- مدارک گمشده ای که محل نگهداری یا پیدا شدن آنها ثبت احوال درج شده است در صورت عدم مراجعه به موقع ممکن است باطل و از چرخه اعتبار خارج شوند. بنابر این سریعا برای دریافت آنها به ثبت احوال مربوطه مراجعه نمایید.
- چنانچه مدارک یا اشیاء شما در هیچ یک از مراکز بالا یافت نشده است میتوانید جستجوی هوشمند و اطلاع رسانی پیدا شدن آنها را به ما بسپارید. همچنین در صورت نیاز به ثبت آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار را در انتخاب و سفارش دهید.
- آگهی مفقودی در روزنامه کثیرالانتشار به دو منظور ثبت و چاپ می گردد:
۱- پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی از مدارک شخصی و هویتی مانند کارت ملی، شناسنامه، کارت شناسایی و …
۲_ الزام قانونی ثبت آگهی مفقودی جهت صدور المثنی مدارک از جمله مدارک خودرویی، مدارک دانشگاهی، مدارک تحصیلی، مجوز های بهره برداری از اماکن، مشاغل ، اسلحه و …